0
0

Бруківка

Бруківка

  Гранітна бруківка - це поєднання краси та виняткової практичності. Гранітна бруківка має масу позитивних характеристик, тому це оптимальний варіант для будь-яких поверхонь, які мають як навантаження кліматичних умов, так і будь-який механічний вплив. Граніт є одним з найдовговічніших і найміцніших матеріалів для мощення, тому це робить бруківку з нього ідеальним рішенням для вас, оскільки таке покриття прослужить вам все життя.

  Компанія «Ярмарок каменю» пропонує великий вибір високоякісної бруківки гранітної, гранітної плитки, гранітних бордюрів різних кольорів, розмірів, різних варіантів обробки. Тому, ви завжди з легкістю знайдете на наших торгових майданчиках саме ту бруківку, яка перетворить ваше житло, буде щодня дарувати вам затишок, гарантувати надійність та довговічність.

Бруківка гранітна має чотири основні різновиди за технологією виробництва та варіантами її кінцевої обробки. Це — колота, пиляно-колота, повнопиляна і галтована. Колота - найпростіший варіант. Бруківка колота має нерівну поверхню з усіх шести сторін. Сама назва говорить про те, що при виробництві такої бруківки береться заготівля і обколюється з усіх боків на спеціальному верстаті. Така бруківка вважається найбільш бюджетною. Пиляно-колота, на відміну від просто колотої бруківки, має від двох до чотирьох пиляних бічних сторін, а верх і низ завжди залишаються колотими. Її ще називають «поліпшенкою». Така бруківка має більш правильні геометричні форми, вона легша у укладанні, має більш презентабельний вигляд. Та й ціна у пиляно-колотої бруківки в порівнянні з колотою вище зовсім на трохи, а переваги, на наш погляд, однозначно, нівелюють невелику різницю в ціні. Галтована бруківка має зістарений вигляд, у неї відсутні гострі грані. Камінь виглядає так, наче він уже відслужив не одне століття. Сировиною для виробництва бруківки служить звичайна колота. За допомогою галтувального барабана, звичайна бруківка за якісь 5-10 годин набуває ефекту старовини, який природним шляхом досягається за 200-300 років. За цей особливий вінтажний зовнішній вигляд люблять галтовану бруківку. Повнопиляна бруківка - це найелітніший і найдорожчий варіант, але в той же час, найзручніший і комфортний в експлуатації. Всі грані в такій бруківці пиляні, а верх термооброблений, щоб поверхня не була слизькою. Вона має ідеальну геометрію, тому укладання такої бруківки можна робити практично без шва. У такої бруківки маса переваг. Вона має розкішний вигляд, по ній зручно пересуватися, вона безпечна для дитячих ніжок, «дружить» з жіночими підборами, може мати безліч нестандартних розмірів, максимально зручна при укладанні, чудово виглядає в міксі з кількох кольорів.

  Колота і пиляно-колота бруківка має основні, можна навіть сказати, стандартні розміри. Це 100х100х100 мм, 80х80х80 мм, 100х100х50, 80х80х50 та 50х50х50 мм. Перші два розміри бруківки використовуються для місць з підвищеним навантаженням - для мощення автошляхів, стоянок, парковок. Бруківку з товщиною 50 мм можна сміливо використовувати для укладання в приватних домоволодіннях, причому вона теж без проблем витримає будь-яке навантаження, включаючи вагу автотранспорту. У повнопиляної бруківки найпопулярніші розміри 100х100 та 100х200 мм. Але зараз все більшою популярністю користується розмір — 100 мм на довільну довжину. Бруківка в такому розмірі виглядає набагато «живіше», ніж монотонні «квадрати» та «цеглинки», та й за ціною вона виходить набагато вигіднішою. Повнопиленна бруківка клеїться як гранітна плитка на бетонну основу, тому товщина такої бруківки коливається від двох до п'яти сантиметрів. Найоптимальніша товщина - 3 сантиметри. Вона підійде як для пішохідних зон, так і для місць із підвищеним навантаженням, де використовуються автомобілі.

  Гранітна бруківка, у всіх варіантах виконання, є популярним та дуже затребуваним матеріалом на ринку України. Це легко пояснюється тими перевагами, які має бруківка з граніту в порівнянні з іншими доступними на ринку матеріалами. Головною перевагою бруківки є її довговічність та міцність за порівняно невисокої ціни, незалежно від погодних та кліматичних умов експлуатації. Гранітна бруківка не втрачає своїх технічних та естетичних властивостей з часом. Бруківка вимагає мінімум догляду, досить іноді підмітати поверхню і змивати водою її від пилу. Україна багата на поклади граніту. Лише на Житомирщині десятки родовищ граніту. Звідси і широкий вибір кольорів та фактур, завдяки яким можна створити двір своєї мрії. Укладання бруківки досить проста, а наявність різних розмірів, кольорів, варіантів обробки поверхні дозволяє комбінувати і отримувати незвичайні варіанти і схеми мощень, цікаві композиції.

Доступна в різних розмірах та варіантах обробки, безлічі кольорів та фактур, гранітна бруківка дає можливість втілити в життя будь-який ваш проект, відповідно до індивідуальних вимог та особливостей дизайну. Від благоустрою присадибної території до великих комерційних об'єктів, скрізь, гранітна бруківка - це найкращий вибір каменю, який поєднує силу і природну красу.